Już 14 września (czwartek) o 11:00 w Inkubatorze Przedsiębiorczości przy ul. Żwirki i Wigury 15 w Krośnie zapraszamy na sesję informacyjną dedykowaną przedsiębiorcom, którzy są zainteresowani możliwościami uzyskania finansowania z Funduszy Europejskich na lata 2021-2027.

Honorowym gościem spotkania będzie Pani Minister Małgorzata Jarosińska-Jedynak, Sekretarz Stanu w Ministerstwie Funduszy i Polityki Regionalnej. Spotkanie ma na celu zaprezentowanie przez specjalistów z różnych dziedzin możliwości uzyskania funduszy na rozwój działalności. Uczestnicy będą mieli unikalną okazję do zadawania pytań i uzyskania cennych wskazówek.

Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej wraz z Narodowym Centrum Badań i Rozwoju oraz Polską Agencją Rozwoju Przedsiębiorczości organizują to wydarzenie, aby przybliżyć przedsiębiorcom warunki uczestnictwa w programach oraz konkursach realizowanych w ramach Funduszy Europejskich 2021-2027.

Podczas spotkania zostaną omówione trzy kluczowe programy finansowe dla przedsiębiorców:

Fundusze Europejskie dla Nowoczesnej Gospodarki,
Fundusze Europejskie dla Polski Wschodniej,
Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego.

To wyjątkowa okazja, aby dowiedzieć się, jak skorzystać z dostępnych środków finansowych i jakie projekty mają największą szansę na uzyskanie dofinansowania. Zachęcamy wszystkich przedsiębiorców do wzięcia udziału w sesji informacyjnej i wykorzystania tej szansy na rozwój swojej firmy.