Restauracja Buda – smaczna kuchnia domowa w Krośnie

Od niemal 30 lat, Restauracja Buda oferuje swoim gościom niezapomniane wrażenia kulinarne oraz wygodny nocleg. Restauracja i pensjonat są najdłużej działającymi obiektami tego typu w Krośnie.

Od godziny 10:00 do 22:00 serwowane są przez cały dzień, pyszne dania domowej kuchni. Restauracja oferuje szeroki wybór śniadań, zakąsek, zup, dań głównych, ryb oraz dań jarskich. Dodatkowo, w ofercie można znaleźć pyszne desery, sałatki oraz bogaty wybór ciepłych i zimnych napojów, w tym alkohole.

Restauracja Buda to idealne miejsce dla osób ceniących miłą atmosferę i przytulne wnętrza. W wyjątkowym wnętrzu, nawiązującym do dawnych czasów, znajduje się wiele ciekawych eksponatów, takich jak zabytkowa maszyna do pisania, gramofon czy motocykl z okresu II wojny światowej. Gościom umilają czas nie tylko wspaniałe dania, ale także muzyka na żywo, grana często na pianinie.

Restauracja Buda jest doskonałym wyborem dla osób poszukujących miejsca na zorganizowanie uroczystości. Lokal dysponuje osobną, dyskretną salą, która świetnie sprawdza się w przypadku bankietów, imprez okolicznościowych oraz spotkań biznesowych.

Restauracja Buda jest otwarta codziennie od godz. 10:00 do 22:00

Hotel & Restauracja BUDA
Jagiellońska 4, 38-400 Krosno

NR TEL.
13 432 00 53

Aktualne menu dostępne na http://budahotel.pl/