Oferujemy Państwu do sprzedaży atrakcyjne, nowocześnie wykończone mieszkanie położone w Krośnie w bardzo dobrej lokalizacji. Powierzchnia mieszkania to 56,65m2. Składa się ono z przestronnego salonu, kuchni, sypialni, łazienki oraz przedpokoju. Mieszkanie po generalnym remoncie. Do remontu użyto materiałów wysokiej jakości, dzięki czemu mieszkanie zyskało wysoki standard wykończonych pomieszczeń. W całym mieszkaniu wymieniono stolarkę wewnętrzną, okna PCV. Są też nowe drzwi wewnętrzne i wejściowe do mieszkania. W salonie podłogi z drewna egzotycznego, dwie ściany z granitu, klimatyzacja. W kuchni meble fornirowane,blaty granitowe, okap z TV. W kuchni oraz łazience zamontowane radio. W łazience oświetlenie LED w różnych kolorach, deszczownica.
Do mieszkania przynależy również balkon oraz piwnica.
Czynsz miesięczny przy zamieszkaniu 2 osób wynosi ok. 330zł. Dodatkowo opłaty związane ze zużyciem prądu i gazu.
Sprzedaży podlega mieszkanie z wyposażeniem i umeblowaniem widocznym na zdjęciach. Mieszkanie nie wymaga dodatkowych nakładów.
Jest to oferta skierowana do osób wymagających, ceniących dobry styl i gust.

Cena: 299000 zł

Kontakt: BIURO KROŚNIEŃSKIE NIERUCHOMOŚCI KROSNO, UL. PAWŁA Z KROSNA 8 KROSNO, UL. STASZICA 19/4 KOM. 605 464 404, 530 686 222 TEL. 13 43 252 14, 13 42 034 40

Zostaw komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *