Do sprzedaży mieszkanie położone w centrum Krosna w bezczynszowej kamienicy. Powierzchnia mieszkania to 92m2, dodatkowo do mieszkania przynależy piwnica i udział w strychu. Mieszkanie jest przestronne, wysokość pomieszczeń 2,70m. Jest w nim trzy duże pokoje, kuchnia, łazienka, niezależna ubikacja i duży przedpokój z szafami wnękowymi. Jeden z pokoi oraz kuchnia posiadają wyjścia na duże balkony. Mieszkanie zostało gruntownie wyremontowane: nowe okna PCV, kafelki w łazience i ubikacji wraz z sanitariatami, płytki na podłodze w kuchni i na ścianach. W jednym z pokoi jest stylowy kominek, cały czas użytkowany. Poza tym w łazience zainstalowano nowy gazowy dwufunkcyjny piec, nowe grzejniki. W jednym z pokoi znajduje się piec kaflowy. W trzech pokojach są parkiety w bardzo dobrym stanie. Ściany gładkie, malowane na kolorowo. Mieszkanie w dobrym stanie technicznym, co umożliwia zamieszkanie bez dodatkowych nakładów.
Klatka schodowa z domofonem, odnowiona z nowymi oknami.
Ze względu na bardzo dobre położenie – przy jednej z głównych ulic miasta istnieje również możliwość wykorzystania mieszkania na biuro, gabinety.

Cena: 250.000ZŁ

Kontakt: KROŚNIEŃSKIE NIERUCHOMOŚCI KROSNO: 1. PAWŁA Z KROSNA 8 2. Nowy Oddział: STASZICA 19/4 tel 13 43 252 14 kom 605 464 404 kom 530 686 222

Zostaw komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *