252019Cze
Kredyt mieszkaniowy – Raiffeisen Polbank

Kredyt mieszkaniowy – Raiffeisen Polbank

Raiffeisen Polbank swoim klientom udziela kredyty hipoteczne w wysokości od 30 000 zł do 1 500 000 zł (przy okresie spłaty wynoszącym od 36 miesięcy do 360 miesięcy). Pożyczkobiorca starający się o kredyt mieszkaniowy w Raiffeisen Polbank musi mieć więcej niż 21 lat, jednak nie może być starszy niż 70 lat. Aby starać się o kredyt mieszkaniowy w Raiffeisen Polbank należy złożyć w placówce banku:
-wniosek o przyznanie kredytu hipotecznego,
-dokumenty takie jak dowód osobisty, dokumenty dotyczące osiąganych dochodów oraz dokumenty dotyczące stanu finansowego i prawnego nieruchomości, na którą ma być udzielony kredyt hipoteczny.

Raiffeisen Polbank

31 października 2018 r. nastąpiło przejęcie przez Bank BNP Paribas Bank Polska S.A. działalności Raiffeisen Bank Polska S.A. Bank BNP Paribas utrzymał dotychczasowe umowy ze swoimi klientami, numery rachunków bankowych, system bankowości elektronicznej.  W 2019 roku nastąpiła fuzja operacyjna BNP Paribas z Raiffeisen Bank Polska. Obecnie na terenie Polski działa Raiffeisen Bank International z siedzibą w Warszawie. Obsługuje klientów indywidualnych lub przedsiębiorców oraz produkty hipoteczne Raiffeisen Polbank, który nie został przejęty przez Bank BNP Paribas, zgodnie z Planem Podziału Raiffeisen Bank Polska S.A.  Klientami pozostało około 80.000 osób związanych z bankiem umowami o produkty hipoteczne.

 Dane teleadresowe:

Biuro obsługi klienta Raiffeisen Bank International Oddział w Polsce czynne jest   w dni robocze w godzinach 9-17

Numery kontaktowe:

Numer kontaktowy dla telefonów stacjonarnych: 22 578 56 02

 Numer kontaktowy dla telefonów komórkowych: 801 822 22


Zostaw komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *