252019Sty
Kredyt mieszkaniowy – Credit Agricole

Kredyt mieszkaniowy – Credit Agricole

Credit Agricole oferuje swoim klientom kredyt mieszkaniowy w kwocie od 40 000 zł do 3 500 000 zł (gdzie okres jego spłaty w zależności od finansowych możliwości pożyczkobiorcy wynosi od 1 miesiąca do 420 miesięcy). Jeżeli chodzi o wymagania dotyczące złożenia wniosku o kredyt mieszkaniowy, to tak naprawdę zależne są one od wysokości kredytu, a także wysokości i źródła dochodu pozyskiwanego przez pożyczkobiorcę. Po pozytywnej weryfikacji wniosku w ciągu kliku dni pieniądze z kredytu zostają przelane na konto pożyczkobiorcy.

Credit Agricole Kontakt

Credit Agricole to jeden z największych uniwersalnych banków w Polsce, który obsługuje klientów indywidualnych, małe i średnie firmy, przedsiębiorstwa oraz rolników. W Polsce działa już od 20 lat. Jeden z jego oddziałów znajduje się w rynku Krosna. Oferta kredytowa banku obejmuje: kredyty gotówkowe, konsolidacyjne, hipoteczne, oraz karty kredytowe. Wniosek kredytowy można złożyć online, odwiedzając placówkę lub telefonicznie. Możliwy jest również kontakt na żądanie klienta po uprzednim wysłaniu SMS, lub umówienie się na spotkanie z doradcą w ustalonym wcześniej terminie.  Ponadto bank świadczy usługi z zakresu obsługi i konta, lokat, funduszu inwestycyjnego czy ubezpieczeń. Otrzymać można także porady w kwestii leasingu i faktoringu. W oddziale całodobowo dostępny jest wpłatomat Credit Agricole.

Credit Agricole Krosno

Il est recommandé de prendre une pilule de Sildenafil environ une heure avant le rapport sexuel ou quelque part, un changement important est plus haut. La clairance du Viagra étant diminuée chez les patients présentant une insuffisance hépatique. Malgré le fait que le Fabricant du cliquez ici médicament permet de consommer une petite quantité d’alcool avant de prendre.

Dane teleadresowe:

Oddział Credit Agricole Krosno, Rynek 24, 38-400 Krosno , (dojazd z ulicy Pawła z Krosna)

Numery kontaktowe: 

Infolinia: 19 019, konsultanci dostępni są w dni robocze 8.00-20.00,

Kredyt mieszkaniowy 801 333 777,

Małe i średnie firmy 801 333 666,

Przedsiębiorstwa 801 70 65 50,

Rolnictwo 801 70 00 00.

Godziny otwarcia:

Bank czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach 9.30-16.30.  

Zostaw komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *