252019Sty
Kredyt mieszkaniowy – Bank Millenium

Kredyt mieszkaniowy – Bank Millenium

Aby móc ubiegać się o kredyt mieszkaniowy w Banku Millenium należy mieć ukończone co najmniej 20 lat (jednak nie więcej niż 75 lat) oraz złożyć, poza wnioskiem o przyznanie kredytu, w placówce banki szeregu odpowiednich dokumentów. W przypadku Banku Millenium pożyczkobiorca ma czas na spłatę zadłużenia w ciągu 72-420 miesięcy. Minimalna wartość mieszkaniowego kredytu w Banku Millenium wynosi 20 000 zł. W przypadku kredytów hipotecznych udzielanych przez placówki Banku Millenium poziom LTV utrzymuje się na poziomie niższym niż 90%.

Bank Millenium Krosno


Bank Millenium  jest nowoczesnym, ogólnopolskim bankiem, który obsługuje wszystkie sektory rynków. Posiada sieć oddziałów, doradców indywidualnych oraz bankowość elektroniczną. W 1991 roku wydał pierwsza w Polsce kartę płatnicza Visa, a rok później jako pierwszy został notowany na Giełdzie Papierów Wartościowych.  Bank otrzymał również wiele wyróżnień za najlepsza ofertę dla klienta indywidualnego oraz małych i średnich firm. Oferuje kredyty gotówkowe, hipoteczne, karty kredytowe, fundusze inwestycyjne, lokaty, jak również konta osobiste i oszczędnościowe. Wiosek o kredyt gotówkowy i kartę kredytową można złożyć online. W Krośnie znajdują się dwa oddziały banku:

Dane teleadresowe i godziny otwarcia:

Bank Millenium, ul. Krakowska 1, 38-400 Krosno, 

Godziny otwarcia: poniedziałek- piątek 9.30-17.00,

Bank Millenium , Rynek 17, 38-400 Krosno, 

Godziny otwarcia: poniedziałek-piątek 11.30-17.30,

Numery kontaktowe: 

Konsultanci TeleMillenium dostępni są 24/7 pod numerem: 801 331 331- połączenie możliwe z telefonów sieci krajowych, (+48) 22 598 40 40- numer dostępny z zagranicy,

Kontakt możliwy jest również drogą elektroniczna po wcześniejszym wypełnieniu formularza kontaktowego na stronie banku.
Zostaw komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *