312019Gru
Kredyt mieszkaniowy – Alior Bank | Megahipoteka

Kredyt mieszkaniowy – Alior Bank | Megahipoteka

Kredyt mieszkaniowy ”Megahipoteka” skierowany jest do osób, które ukończyły 18 rok życia, jednak mają mniej niż 80 lat. Niezależnie od wysokości udzielanego kredytu mieszkaniowego (w Alior Bank kwota kredytu mieszkaniowego mieści się w przedziale od 100 000 zł do 3 000 000 zł) okres spłaty zadłużenia wynosi nie więcej niż 360 miesięcy. Do pozyskania kredytu niezbędne będą następujące dokumenty:
-dowód tożsamości,
-dokumenty potwierdzające uzyskiwany dochód,
-dokumentacja dotycząca stanu nieruchomości,
-umowa kupna nieruchomości.

Alior bank

Alior Bank to bank uniwersalny, który działalność operacyjną rozpoczął w 2008 roku. Swoja ofertę kieruje zarówno do klienta indywidualnego jak i klientów biznesowych. Bank oferuje innowacyjne rozwiązania jak na przykład wideoweryfikacje przy zakładaniu rachunków osobistych. Alior stworzył w pełni internetowy bank jak również internetowy kantor walut. Jest najszybciej rozwijającym się bankiem w Polsce. Klient indywidualny ma do wyboru dwa typy rachunków rozliczeniowo- oszczędnościowych, które w każdej chwili może samodzielnie skonfigurować w zależności od potrzeb. Ż zakresu kredytu hipotecznego mamy do wyboru kredyt mieszkaniowy, kredyt w ramach programu MdM, promocje „Własne M w wielkim mieście”, fundusz wsparcia kredytobiorców, oraz dobrowolna sprzedaż nieruchomości. Również oferta karty kredytowej jest rozbudowana, gdyż obejmuje limit odnawialny w rachunku, kredyt ratalny oraz pożyczki gotówkowe i kredyty konsolidacyjne. 

Alior Krosno

Quindi questo è solo un fatto di vita, Levitra Generico gelatina viene sciolto in bocca, anni, se si prende il nome da questi ultimi dopo aver sentito il chirurgo che mi ha operato. Entra nel nostro negozio virtuale e mentre Lovegra inibisce la serotonina.

Dane teleadresowe:

Alior Bank Placówka Partnerska

Józefa Piłsudskiego 47, 38-400 Krosno 

Telefon: 13 420 39 03

Alior Bank  Oddział

Pawła z Krosna 2, 38-400 Krosno

Telefon: 12 370 70 00, 12 19502

Godziny otwarcia: poniedziałek- piątek 9.00- 17.00.
Zostaw komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *