O nas

Oferty developerów, architektów, projektantów. Porady, wskazówki, promocje.

Mieszkania

Atrakcyjne mieszkania i apartamenty. Najnowsze oferty.

Finansowanie

Możliwe finansowanie mieszkania poprzez kredyt hipoteczny. Wybierz najlepszy.

Ceny

Sprawdź ceny mieszkań na lokalnym rynku nieruchomości.

Dla firm

Generowanie Lead'ów sprzedażowych

Jeżeli jesteś Deweloperem lub szukasz nowych Klientów na mieszkania, to koniecznie sprawdź ofertę na pozyskiwanie lead’ów. Lead w prostej definicji to kontakt do Potencjalnego Klienta. Marketing Internetowy wykorzystuje narzędzia pozwalające na zdobywanie kontaktów do osób zainteresowanych Twoją ofertą, usługą czy produktem.
Zespół Mieszkanie-Krosno.pl specjalizuje się w pozyskiwaniu Lead’ów w branży nieruchomości. Możemy sami umawiać spotkania lub przekazywać kontakty bezpośrednio do osoby zajmującej się obsługą sprzedażowa Klienta. Analizujemy profile sprzedażowe pozyskanych klientów i identyfikujemy potrzeby, aby sukcesywnie pozyskiwać, nowych wartościowych klientów.. Automatyzujemy procesy sprzedażowe, korzystając z najnowszych rozwiązań technologicznych.

Pozyskiwanie Lead'ów

Kampanie przygotowujemy na podstawie ustalonego wcześniej budżetu w obszarze 360. Wykorzystujemy strategię Content Marketing, Storytelling, Social Media, Aggressive competition.
Wykorzystujemy kanały takie jak:

Organic Traffic

Facebook Ads

Google Ads

Marketing Automation

E-mail Marketing

Google Display Network

GSP

Zachęcamy do przeprowadzenia darmowego audytu Państwa działań w sieci. Jeżeli interesuje Was pozyskiwanie Lead’ów z innych branż prosimy o kontakt.
marketing@mieszkania-krosno.pl